Geofestiwal 2026. Maja Popielarska będzie gościem Ogrodu Botanicznego w Kielcach

Już 31 maja o godz. 15:00 gościem specjalnym Geofestiwalu w Ogrodzie Botanicznym będzie Maja Popielarska - dziennikarka, prezenterka telewizyjna i współautorka kultowych programów „Maja w ogrodzie” oraz „Nowa Maja w ogrodzie”.

Maja Popielarska od lat popularyzuje wiedzę o przyrodzie i ogrodnictwie. Z pasją opowiada o zieleni, lasach i łąkach, szczególnie tych dzikich i naturalnych.  Uważnie obserwuje naturę, wyciąga wnioski i dzieli się swoją wiedzą z odbiorcami. Potem wraca do własnego ogrodu, by z dziecięcą radością cieszyć się jego zmiennością, nowymi barwami i zapachami.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Trzpiot - ekspert ds. ogrodów, twórczyni produktów łączących dom z ogrodem oraz właścicielka firmy Trzpiot Company.

Wstęp na Geofestiwal 2026 - 5 z natury do Ogrodu Botanicznego 31 maja będzie kosztował tylko 5 zł. Bilety można już kupować online.

Przypominamy, że dzień wcześniej, 30 maja atrakcje w ramach 5. edycji Geofestiwalu będą czekać na wszystkich w Centrum Geoedukacji na kieleckiej Wietrzni.

Szczegółowy program 5. edycji Geofestiwalu – 5 z natury dostępny jest na stronie geofestiwal.pl oraz na profilu FB Geofestiwal Kielce.