Dwunastu zawodników Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zadebiutowało podczas Mistrzostw Polski Młodzików, czyli Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego, który w dniach 20-21 września odbył się na stadionie LA Mosir w Lublinie.
Z brązowym medalem z Lublina, po pokonaniu wysokości 3.65 PB, wrócił tyczkarz Filip Iwaniec, który wszystkie wysokości w konkursie pokonywał w pierwszej próbie, dwukrotnie bijąc życiówkę na 3.55 i 3.65 właśnie.
4 miejsce z wynikiem 12.67 PB w wieloskoku zajmuje Dawid Kulik. Każdy z jego udanych skoków był dalszy niż dotychczasowa życiówka.
6 miejsce w konkursie tyczki zajmuje Jędrzej Mąkosa, z wynikiem 3.05.
8 miejsce Leny Szymoniak w tyczce, 2.90.
8 miejsce w skoku w dal Dawida Kulika z wynikiem 6.14.
9 miejsce, tuż za wąskim finałem zajmuje Kajetan Płeszka z wynikiem 41.61 PB.
11 miejsce, w tej samej konkurencji zajmuje Adam Kowalski, 36.75 PB.
13 miejsce Hanny Wąder w tyczce, 2,75.
14 miejsce, w rzucie młotem z wynikiem 34.40 uzyskuje Oskar Maślanka.
15 miejsce na 110m ppł Bartłomieja Wawrzaka, Bartek życiówkę pobijał dwukrotnie najpierw w eliminacjach (16.48), następnie w finale B na 16.19s.
36 miejsce na 100m zajmuje Aleksandra Podraza, 13.33 (-1.5m/s; seria z najmocniejszym wiatrem).
36 miejsce na 100m zajmuje także Maciej Salwa, 11.95.
Trenerzy: Agnieszka Wrona (tyczka), Grzegorz Furmanek (miotacze) i Paweł Tietierin (sprinty, skoki).