Kręć kilometry dla Kielc. Dołącz do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na dołączenie do elity rowerowych miast w Polsce. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony" kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa oraz nagrody. Akcja startuje już 1 czerwca i potrwa do końca miesiąca.

Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny wybierając Miasto KIELCE.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może zdobywać kilometry dla swojej grupy.

Nagrody dla najaktywniejszych

Dodatkową atrakcją w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest konkurs „Kręcimy dla Kielc" organizowany przez Urząd Miasta Kielce.

Zwycięska szkoła otrzyma karty podarunkowe o wartości 2 000 zł, za zajęcie 2. miejsca – o wartości 1 500 zł, za 3. miejsce – o wartości 1000 zł. Nagrody przygotowano także dla  trzech najlepszych uczniów i uczennic z podstawówek i szkół ponadpodstawowych, którzy wykręcą największą liczbę kilometrów.

Nagrody przewidziane są także dla najaktywniejszych kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów dla Miasta KIELCE.

Regulamin konkursu „Kręcimy dla Kielc" poniżej ⇓⇓⇓

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Regulamin konkursu Kręcimy dla Kielc 2026.pdf PDF 616.85 KB