Rodzice mogą bezpiecznie wysadzić dzieci tuż przy wejściu do szkoły. Niewykluczone, że podobne strefy pwostaną przy innych placówkach.
- Trwają analizy, gdzie przy innych kieleckich szkołach takie rozwiązanie najbardziej poprawi codzienny dojazd i dojście dzieci na lekcje - informuje prezydentka Kielc Agata Wojda.