Spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

Świąteczna atmosfera i klimat wielkanocnego stołu towarzyszyły dzisiejszemu spotkaniu Zarządu Miasta Kielce z przedstawicielami Rady Miasta Kielce, Kieleckiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta oraz lokalnych mediów. Wydarzenie było okazją do przekazania najlepszych życzeń oraz podkreślenia znaczenia wspólnoty w działaniach na rzecz miasta.

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy się spotkać w tak szerokim gronie. Dziękuję za Państwa obecność dziś, w tej sali, ale również podczas różnych aktywności i wydarzeń miejskich. Wasza obecność jest nie tylko wyrazem wspólnoty, ale odpowiedzialności za teraźniejszość i za przyszłość naszego miasta. Swoim doświadczeniem, młodzieńczym entuzjazmem, ciężką pracą oraz rzetelnym przekazywaniem informacji tworzycie naszą codzienność. Z okazji zbliżających się świąt, które są doskonałą okazją do refleksji i zatrzymania się, życzę Państwu, aby ten cenny czas dodał Waszej codzienności optymizmu i nadziei na lesze jutro. Wykorzystajcie go jak najlepiej. Wszystkiego dobrego na te święta – mówiła prezydentka Kielc Agata Wojda.  

Życzenia z okazji świąt przekazali również przewodniczący: Rady Miasta Kielce, Kieleckiej Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta oraz w mieniu redakcji lokalnych mediów dyrektor TVP 3 Kielce Piotr Rogoziński.