Ponad 5 kilometrów trasy, sportowe emocje z zawodniczkami Suzuki Korona Handball oraz finałowy relaks w sercu natury. Trzecia edycja rowerowej wyprawy, rozgrzewki przed Geofestiwalem 2026 za nami. A my przypominamy, że w dwa ostatnie weekendy maja na wszystkich czekać będą niezliczone atrakcje na Kadzielni, w Centrum Geoedukacji i w Ogrodzie Botanicznym.
Mimo pochmurnego nieba nie brakowało entuzjastów dobrej zabawy i aktywnego spędzania czasu. Bo jak mówili uczestnicy nie ma złej pogody na rower, może być tylko nieodpowiednie ubranie.
Na starcie nie brakowało dzieciaków, dorosłych, grup przyjaciół i całych rodzin. Po energetycznej rozgrzewce przygotowanej przez szczypiornistki Suzuki Korona Handball Kielce, peleton ruszył w stronę Ogrodu Botanicznego.
Jak zapewniali uczestnicy trasa była bardzo przyjemna i nie sprawiła nikomu kłopotu. Dla większość był to spacer na kółkach. A najważniejsze były - dobra zabawa i integracja.
W Ogrodzie na wszystkich czekała zasłużony relaks wśród zieleni, kwitnących lilaków i przy ognisku. Poczęstunek przygotował nasz partner Społem PSS Kielc.
Pamiętajcie, że wycieczki były tylko przedsmakiem tego co czeka nas już:
23 i 24 maja na Kadzielni,
30 maja w Centrum Geoedukacji na Wietrzni,
31 maja w Ogrodzie Botanicznym.
W najbliższych dniach przedstawimy pełny program Geofestiwalu 2026. A ponieważ to 5. edycja, to obiecujemy wyjątkowe atrakcje i wiele niespodzianek. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.