W czerwcu kręcimy kilometry dla Kielc. Dołącz!

Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na dołączenie do elity rowerowych miast w Polsce. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony” kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa oraz nagrody. Akcja potrwa do końca miesiąca.

Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny wybierając Miasto KIELCE.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może zdobywać kilometry dla swojej grupy.

Nagrody dla najaktywniejszych

Dodatkową atrakcją w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest konkurs „Kręcimy dla Kielc” organizowany przez Urząd Miasta Kielce.

Zwycięska szkoła otrzyma karty podarunkowe o wartości 2 000 zł, za zajęcie 2. miejsca – o wartości 1 500 zł, za 3. miejsce – o wartości 1000 zł. Nagrody przygotowano także dla  trzech najlepszych uczniów i uczennic z podstawówek i szkół ponadpodstawowych, którzy wykręcą największą liczbę kilometrów.

Nagrody przewidziane są także dla najaktywniejszych kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów dla Miasta KIELCE.

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. regulamin_krecimy_dla_kielc_2026.pdf PDF 616.85 KB