Zakończyło się zgłaszanie projektów do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Listę pomysłów poznamy 14 maja

11 maja upłynął termin zgłaszania projektów do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki aktywności i zaangażowaniu mieszkańców zgłoszono 107 projektów, w tym 21 projektów ogólnomiejskich oraz 86 projektów rejonowych.

Lista wszystkich zgłoszonych pomysłów zostanie opublikowana 14 maja na stronie bo.kielce.eu.

Wszystkie zgłoszone inicjatywy zostaną teraz poddane szczegółowej weryfikacji - najpierw formalnej, a następnie merytorycznej. Lista projektów ocenionych pozytywnie i negatywnie zostanie opublikowana 28 sierpnia.

Dziękujemy wszystkim mieszkankom i mieszkańcom Kielc, którzy podzielili się swoimi pomysłami oraz aktywnie włączyli się w proces tworzenia Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Każdy zgłoszony projekt to wyraz troski o rozwój miasta i chęci poprawy jakości życia w Kielcach.