Czy zgłosiliście już swój projekt do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego? Zostało niewiele czasu

Tylko do 11 maja możesz zgłosić swój pomysł w 14. edycji Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania jest aż 11,5 mln zł, które realnie zmienią Twoje osiedle, ulicę czy ulubiony park.

Kielecki Budżet Obywatelski to Twoje narzędzie do zmian. To Ty najlepiej wiesz, czego brakuje w Twojej okolicy - nowego placu zabaw, strefy rekreacyjnej, ławek, monitoringu, a może osiedlowego pikniku?

Pula pieniędzy jest podzielona tak, aby każdy miał szansę:

Projekty ogólnomiejskie: (powyżej 300 tys. zł) - na duże inwestycje zlokalizowane na terenie całego miasta,

Projekty rejonowe: (do 300 tys. zł) - na lokalne zmiany w Twoim najbliższym sąsiedztwie, będą realizowane w obrębie jednego z pięciu regionów.

Nie potrzebujesz skomplikowanych wniosków. Wystarczy wejść na stronę: bo.kielce.eu i wypełnić formularz.