Centrum Geoedukacji dla Ukrainy / Центр Геоедукації для України

Centrum Geoedukacji włącza się do pomocy mieszkańcom ogarniętej wojną Ukrainy i zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej. Osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane, dzieci i dorosłych będą mogli poznać nasze miasto i region od strony geologicznej i geograficznej. Wszystkie atrakcje udostępnione są bezpłatne.

- Od tygodnia obserwujemy, że wśród gości Centrum Geoedukacji jest coraz więcej osób z Ukrainy, dlatego staramy się dostosować ofertę do potrzeb naszych nowych zwiedzających. Mamy również nadzieję, że skorzystanie z multimedialnych atrakcji będzie, szczególnie dla dzieci i młodzieży ukraińskiej, odskocznią od wydarzeń ostatnich dni - informuje Mirosław Hejduk, dyrektor Geonatury Kielce.

Propozycje obejmują m.in. możliwość zwiedzania wystawy stałej z tłumaczeniem w języku ukraińskim, warsztaty popołudniowe w Klubie Miłośników Geologii czy strefę gier i zabaw edukacyjnych. Oferta Centrum Geoedukacji dostępna jest od 22 marca 2022 roku.

- Mamy nadzieję, że wizyta w Centrum Geoedukacji będzie miłym doświadczeniem dla naszych ukraińskich gości i dzięki niej jeszcze lepiej poznają i polubią nasze miasto i region - informuje Michał Poros, kierownik Centrum Geoedukacji.

Więcej informacji na stronach: www.geonatura-kielce.pl lub www.centrum-geoedukacji.pl w zakładce /Aktualności/.

 

 - Вже від тижня спостерігаємо, що серед гостей Центру Геоедукації щоразу більше людей з України. Для цього стараємося пристосувати нашу оферту до потреб наших нових відвідувачів. Маємо також надію, що користування з мультимедійних атракціонів буде, особливо для дітей та молоді з України, відпочинком від подій останніх днів - говорить Мирослав Хейдук, директор Геонатури Кельце.

Пропозиції включають, між іншим, можливість відвідування сталої вистави з перекладом українською мовою, заняття пополудневі в Клубі любителів геології чи в зоні розвиваючих занять та ігор. Оферта Центру Геоедукації діє від 22 березня 2022 року.

- Маємо надію, що відвідування Центру Геоедукації буде приємним досвідом для наших українських гостей і дякуючи їй, вони ще більше пізнають і покохають наше місто та регіон - говорить Михайло Порос, керівник Центру Геоедукації.

Більше інформації на сторінках: www.geonatura-kielce.pl чи www.centrum-geoedukacji.pl  в закладці /Актуальне/.

 

 

275977034_4855425624554097_5151087822954019280_n.jpg

275980032_4855426021220724_7142719327614427148_n.jpg

Powrót na początek strony