Sobotnia rozrywka na Osiedlu Uroczysko

Dziś każdy mógł się poczuć jak mieszkaniec Uroczyska i wziąć udział w rodzinnym festynie zorganizowanym przez Świętokrzyską Spółdzielnię Mieszkaniową. Gośćmi wydarzenia byli m.in. prezydent Kielc Bogdan Wenta, Jarosław Karyś przewodniczący Rady Miasta Kielce i Sławomir Stachura, dyrektor Kancelarii Prezydenta Urzędu Miasta Kielce.

- Cieszę się, że ponownie możemy tu gościć naszych zacnych przyjaciół oraz gospodarzy naszego miasta i regionu to dla nas ogromne wyróżnienie i radość. Dziękuję Państwu za obecność. Gorąca dziękuję również naszym sponsorom, dzięki którym ten festyn może się odbywać - mówił Jarzy Moćko przez ŚSM.

- Gratuluję panu prezesowi Jerzemu Moćko tego, jak wspaniale potrafi jednoczyć mieszkańców osiedla Uroczysko. Dziękuję również za jego aktywność i zaangażowanie w życie mieszkańców naszego miasta. To wydarzenie jest doskonałą okazją do tego, aby rozmawiać oraz dobrze się bawić, czego Państwu życzę - mówił prezydent Kielc Bogdan Wenta, podczas otwarcia festynu.

- Mieszkamy na sąsiedniej ulicy i przyszliśmy całą rodziną ja, mąż, syn i córka. Na pewno każde z nas znajdzie coś dla siebie, bo atrakcji jest wiele, z resztą, jak co roku. Widać jak Spółdzielnia o to dba, a mieszkańcy doceniają - mówiła pani Ania.

O dobrą zabawę zadbali m.in. Zespół BENE, Zespół Jaworzanki, Kapela Świętokrzyska, Kapela Podwórkowa, Kornelia Patro. Widzowie mogli podziwiać także akrobatki z „Przestrzeni lotu” i laureatkę „Mam Talent” kielczankę Agnieszkę Marczak. 

Powrót na początek strony