Życzenia świąteczne dla mieszkańców

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najserdeczniejsze życzenia składają Prezydent Kielc wraz ze swoimi zastępcami oraz Przewodniczącym Rady Miasta Kielce.

Drodzy Mieszkańcy Kielc,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu przede wszystkim zdrowych, rodzinnych, spokojnych i wesołych świąt.

Oprócz przekazania najlepszych życzeń chciałbym także podziękować przedstawicielom wszystkich służb medycznych, jak również osobom odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwo, którzy pełnią swoją służbę również w święta. Dziękuję za Państwa zaangażowanie.

Wszystkim kielczanom i osobom związanym z naszym Miastem życzę zaś, byśmy w kolejnych dniach i miesiącach mogli wspólnie, bez względu na dzielące nas różnice, aktywnie działać w każdej sferze dla dobra Kielc, bo to miasto jest silne dzięki jego wielu wspaniałym mieszkańcom

Życzę, aby radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyły Państwu również przez cały Nowy Rok.

Bogdan Wenta
Prezydent Miasta Kielce

 

Chciałbym życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia. Niech nowonarodzony Jezus Chrystus obdarzy Was siłą do pokonywania codziennych trudności, a nadchodzący 2022 rok będzie rokiem spełnienia marzeń i realizacji waszych celów, zarówno osobistych, jak i zawodowych

Jarosław Karyś
Przewodniczący Rady Miasta Kielce


Życzę mieszkańcom Kielc, jak również wszystkim tym, którzy są związani z naszym miastem, zdrowych, spokojnych, rodzinnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Życzę, aby radość i pokój towarzyszyły Państwu przez cały nowy 2022 rok. A przede wszystkim, żeby dopisywało zdrowie, bo ono jest najważniejsze

Bożena Szczypiór
Zastępca Prezydenta Kielc


Spróbujmy w najbliższym czasie spojrzeć na siebie z życzliwością, otwartością i częściej się uśmiechać. Bez względu na to, kim jesteście, życzę Wam wszystkim wesołych świąt

Agata Wojda
Zastępczyni Prezydenta Kielc


Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym, 2022 roku, realizacji celów i spełnienia wszystkich marzeń

Marcin Chłodnicki
Zastępca Prezydenta Kielc

Życzenia świąteczne dla mieszkańców

Powrót na początek strony